O nás

Dovoľte, aby sme Vám predstavili spoločnosť Hasco s.r.o.

Naša spoločnosť pôsobí v gastronómií na slovenskom trhu od roku 2002. Filozofiou našej spoločnosti je postarať sa o bezproblémový chod stravovacích zariadení našich partnerov a zbaviť Vás tak starostí o zaistenie stravovania pre Vašich zamestnancov. V Banskej Bystrici prevádzkujeme tri prevádzky, ktoré sú známe svojou kvalitnou stravou, príjemným prostredím, rýchlou a milou obsluhou. Chceli by sme Vám touto cestou predstaviť samoobslužnú jedáleň Reška na Partizánskej ceste 106 v Banskej Bystrici, v ktorej sme skĺbili tradičnú domácu kuchyňu s rýchlym výdajom stravy. Denne ponúkame našim zákazníkom polievku a výber z 5 denných menu za prijateľnú cenu, ktoré sa skladá z mäsitých, zeleninových a sladkých jedál. ktoré denne pripravujeme pre našich zákazníkov z najkvalitnejších čerstvých surovín. Jedáleň je vybavená najmodernejšou gastronomickou technológiou, zameriavame sa nielen na výdaj jedál v našej prevádzke, ale taktiež na rozvoz teplých jedál. Akceptujeme pri platbe všetky druhy stravných lístkov (gastrolístkov), platbu kartou a hotovosť.

Naše služby

Jedáleň:

V našej reštaurácií ponúkame denne čersto pripravované menu z tých najkvalitnejších surovín. Aktuálne denné menu nájdete po kliknutí na tlačídlo v menu „aktuálne menu“

Rozvoz jedál:

Chceli by sme upriamiť Vašu pozornosť najmä na rozvoz teplých jedál pre zamestnancov firiem a organizácií, zabezpečíme dovoz stravy na pracovisko alebo na Vami určené miesto v obedároch, várniciach alebo v jednorázových termoobaloch. Dovezieme Vašu objednávku – polievky, hlavné jedlá (podľa aktuálneho jedálneho lístka). Strava je dodávaná v súlade s platnými hygienickými normami, určená k priamej spotrebe.