Novinky

Zvýšenie cien stravnej jednotky

Vážení zákazníci oznamujeme Vám, že: s účinnosťou od 16.05.2022 sme nútení z dôvodu nárastu vstupných nákladov na suroviny potrebné na prípravu jedál, energie ako je nákladov na prepravu navýšiť cenu za jednu stravnú jednotku na prevádzke a vývoze stravy nasledovne: Obedové menu (polievka, hlavné jedlo) na 4,80 € s DPH Jedlá z hovädzieho mäsa na 6,00 € s DPH

Od 31.5.2021 – Umožnená konzumácia v interiéri

Jedálen Reška otvorená od Po – Pia 10:00 – 13:30 h. Od 31.5.2021 je konzumácia obedového menu umožnená v interiéri. Pri vstupe do priestorov od zákazníkov požadujeme, aby pre ochranu používali ochranné rúško. Počet zákazníkov na prevádzke bude limitovaný. Maximálny počet pri stole: 4 osoby. Maximálne počet ľudí v interiéri: 40 osôb. Maximálny počet ľudí v exteriéry: 20 osôb.

Dôležitý oznam!

Pri vstupe do priestorov od zákazníkov POŽADUJEME, aby používali respirátor bezvýdychového ventilu. Jedlo je možné konzumovať na terase alebo si ho zobrať so sebou. Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že spoločnými silami a so zvýšenou vzájomnoutoleranciou zvládneme toto náročné obdobie.